Jen krátce z naší historie:

 • Naše firma byla založena v březnu 1996.
 • V lednu 2000 jsme otevřeli nově rekonstruované prostory akvarijní pěstírny s celkovou kapacitou cca 25 000l.
 • V červnu 2001 byl slavnostně otevřen kamenný obchod, ve kterém se snažíme o lidský a profesionální přístup k našim zákazníkům. Pracovní kolektiv (s veterinárním vzděláním) je pravidelně školen, aby Vám mohl poskytnout aktuální a odborné informace a rady, jenž zpříjemní život Vašich mazlíčků a tím i Váš.
 • Od května 2005 do srpna 2010 jsme rozšířili naše PET služby o psí salón, ve kterém jsme poskytovali kompletní kadeřnické služby pro Vaše miláčky.
 • V září 2005 byla naše kamenná prodejna rozšířena o cca 30m2 prodejní plochy, díky které můžeme našim zákazníkům nabídnout širší nabídku klecí a voliér, terária, rozšířený sortiment klecí, akvárií a spoustu dalších produktů.
 • V dubnu 2006 jsme otevřeli AQUATICA KOI CENTRUM, ve kterém Vám nabízíme vše pro zahradní jezírka a KOI. Samozřejmě je zde k vidění široký sortiment okrasných ryb a především krásné originální exempláře japonských KOI. Současně provádíme návrhy a realizaci zahradních jezírek se zaměřením na profesionální filtrační systémy FIAP, jenž promění zelené tůňky v jezírka s křišťálově čistou vodou i při letních parnech.
 • Během roku 2008 jsme pro Vás připravili nové karanténní prostory s jezírky o celkovém objemu cca 95 000l vody, čímž se nám podařilo rozšířit naši celoroční nabídku NISHIKIGOI na více než 5000 exemplářů. Konečně se nám podařilo vyřešit pozemkové patálie a pustili jsme se do výstavby zahrady v japonském stylu.

 • V březnu roku 2009 jsme spustili naše internetové stránky www.nishikogoi.cz, specializované na problematiku zahradních jezírek a samozřejmě s nabídkou překrásných japonských KOI. V kamenném obchůdku přizpůsobujeme nabídku zboží poptávce Vás, zákazníků, a pravidelně se školíme, učíme a snažíme se držet tempo s dobou.

 • Během roku 2010 jsme započali rekonstrukci e-shopu. Rozšiřujeme nabídku zboží, předěláváme stránky a vymýšlíme nové akce a výhody pro naše stávající i nové zákazníky. Stále prohlubujeme vztahy s majiteli našich KOI a budujeme nové. Navázali jsme spoustu významných obchodních kontaktů v zahraničí a díky tomu Vám můžeme nabízet ještě více produktů světové kvality, dokonce za výrazně nižší ceny. To se promítá i při budování jezírek, což již ocenilo velmi mnoho z Vás.

 • V roce 2011 dostal náš eshop novou tvář, rozšířila se naše nabídka zboží jezírkové techniky, pokračujeme ve zlepšování služeb pro naše zákazníky (stávající i nové). Intenzivně se připravuje nová pobočka Aquatica KOI Centra v Praze Želivci. Náš KOI Kohaku se umístil na 2. místě na mezinárodní výstavě 42. Rinyukai KOI Show v Japonsku. Majitelům KOI jsme nabídli jedinečnou možnost - prodej KOI i přes zimu, kdy bylo možné KOI zarezervovat a ponechat zdarma v našich nádržích až do jara jako bonus.

 • V roce 2012 jsme spustili pro stálé zákazníky věrnostný systém. Naše Goshiki získalo na 43. ročníku největší světové KOI výstavy AJNPA All Japan Combined Nishikigoi Show 2012 v Tokiu nejvyšší ocenění ve své kategorii. Navíc získalo prestižní ocenění Sakura Prize za nejkrásnější KOI v kategorii 40BU. V naší nabídce KOI se objevují jumbo tosai VHQ kvality a mnoho dalších kvalitních exemplářů KOI.  Od 1.6. jsme otevřeli novou kamennou prodejnu AKC Praha Želivec. Nadále se snažíme více zkvalitňovat naše služby, rozšiřovat nabídku a vylepšovat péči o naše zákazníky.

 

Vámi oblíbené služby a zboží:

Sunlight webdesign - tvorba eshopů